Atiye, Galatasaray’ın şampiyonluğunu kızıyla kutladı!

Geçtiğimiz günlerde Kral Müzik YouTube kanalına konuk olan Atiye, kendisinin Hadise ile arasının bozuk olduğuna dair çıkan haberler hakkında söyledikleriyle dikkat çekmişti.

Ünlü şarkıcı konuyla ilgili: ‘Hadise ile aramızda hiçbir şey yok. Çok da beğenirim kendisini. O dönem öyle bir moda vardı diye düşünüyorum. Hep iki kişiyi birbiriyle kıyaslama durumu vardı’ ifadelerini kullanmıştı.

“MÜZİK EGO İŞİ DEĞİL”

“Müzik dünyasından kimlerle düet yapmak istersin?” sorusu da yöneltilen Atiye, “Erkek şarkıcılardan çok kadın şarkıcılarla düet yapmak isterim. Çok fazla yok çünkü o tarz düetler. 3-4 kadın şarkıcı toplanalım düet yapalım. Neden olmasın ki? Benim egom yoktur bu konularda. Müzik ego işi değil. Müzik sevgisiyle yola çıktığın zaman öyle şeyler ortadan kalkıyor” demişti.

2018 yılında sessiz sedasız nikah masasına oturan şarkıcı Atiye, bir yıl sonra ilk kızı Ferah Feza’yı kucağına almıştı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz sene ise ikinci kızı Neva’ya kavuşmuştu.

“ABLASI ONU ÇOK SEVİYOR”
İkinci kez anne olma heyecanı yaşayan Atiye “Ablası Ferah Feza kıskanıyor mu?” sorusuna, “Ablası onu çok seviyor. Şu an iyi anlaşıyor gibi… Kıskançlık olaylarına girmedi. Ondan güzel bir abla olacak. Ferahfeza anaokuluna başladı. Sesimden anlaşılıyordur, devamlı hastalanıyoruz” yanıtını vermişti.

BİRLİKTE KUTLADILAR!

Atiye Galatasaray’ın şampiyonluğunu kendi evinde kızı ile kutladı. Ferhafeza ile Atiye, yüzlerini Galatasaray’ın renklerine boyayarak şampiyonluk sevincini kutladılar.

Atiye kızı ile çektiği fotoğrafı, kendi sosyal medya hesaplarından paylaşarak ‘Çok mutluyuz, sevinçliyiz. Bugün bizim en mutlu günümüz’ notunu ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir